Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Złowili ponad 60 kg ryb i wypuścili z powrotem do wody [FOTO]

  • 17.06.2018, 06:36 (aktualizacja 17.06.2018, 12:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złowili ponad 60 kg ryb i wypuścili z powrotem do wody [FOTO] fot. dost.
W konkursie zorganizowanym 16 czerwca 2018 r. podczas Żabnickiego Lata z Rybką rywalizowali wędkarze, którzy zdecydowanie obalili pogląd o słabych wynikach wędkarskich uzyskiwanych w Regalicy. Czternastu uczestników wędkarskich zmagań złowiło ponad 60 kg ryb, a największe złowione leszcze zdecydowanie przewyższały wagę 1 kg. I co jest w tej rywalizacji najważniejsze, złowione ryby powędrowały z powrotem do wody.

Tradycyjnie już odbył się pokaz profesjonalnego przyrządzania ryb słodkowodnych, a gryfińscy rybacy pokazywali, jak się stawia sieci oraz jak je naprawiać. Można było przepłynąć się katamaranem i obserwować popisy motorowodniaków na wodnych skuterach.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach, a wszystkich uczestników zapraszają do Żabnicy za rok.

 

Patronat medialny nad imprezą sprawowało igryfino.

 

O rozpoczęciu konkursu napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28535,rozpoczely-sie-smaki-ryb-odrzanskich

 

A tutaj można przeczytać kolejne relacje z imprezy:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28544,pelne-atrakcji-dla-dzieci-zabnickie-lato-z-rybka

 

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28545,szczupaki-faszerowane-i-ryba-po-zabnicku-najlepsze

 

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28546,to-byla-impreza-a-na-final-bal-rybaka-foto

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Odp do godz 20.57
Odp do godz 20.57 17.06.2018, 21:16
"jej " każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.
Natomiast ty piszesz jak posłuszna patologia, innych oceniasz?? Patrz na siebie,bo co tu robisz ?? To tyle w temacie
jej
jej 17.06.2018, 20:57
...uderz w stół a nożyce się odezwą... Te wszystkie marudne teksty piszą zawsze te same marudy, które mają za dużo wolnego czasu albo robią to na zlecenie... Dzień bez marudzenia to dzień stracony! Won do psychologa melepety i nieudacznicy życiowi...
jaki stół, takie nożyce...
jaki stół, takie nożyce... 17.06.2018, 21:25
aleś się uzewnętrznił, "melepeto i nieudaczniku życiowy". A ty co - dzień bez lizania władzy to dzień stracony?
bocian
bocian 17.06.2018, 18:07
Jak Sawaryn i Miler nie wstydzą się przyjeżdzac do Żabnicy? Co zrobili w sprawie drogi się pytam?
uczestnik
uczestnik 17.06.2018, 10:55
Jakie -sprostowanie- i do czego pytam? Czy to była reklama Sawaryna i Milera czy impreza dla małej co prawda ,ale grupy mieszkańców? Kogo obchodzi, gdzie byli i co robili ci panowie? My wiemy czego NIE ZROBILI a POWINNI!!
sprostowanie
sprostowanie 17.06.2018, 10:35
Szkoda że pan redaktor nie zauważył obecności burmistrza Sawaryna i wiceburmistrza Milera a byli bo ich widziałem. Jak wiceburmistrz przepraszał że burmistrz się spóźni bo jest zaproszony na obiad z Premierem Morawiecki w związku z odsłonięciem pomnika Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie. No coś nie tak jak komentujemy imprezę to komentujemy ;)
Nie dla przy***sów władzy
Nie dla przy***sów władzy 17.06.2018, 12:24
Nie ma jak to przedstawiciele władzy albo jej przy***sy piszą komentarze. Co za brak skromności! Na zdjęciach w kolejnej relacji dali przecież i Sawaryna i Milera. Jak ci mało to sobie skseruj i wytapetuj mieszkanie.
uczestnik
uczestnik 17.06.2018, 10:39
A kogo to obchodzi? Do niczego nieudacznicy nam nie byli potrzebni. Niech zrobią obiecaną drogę. Piłata krytykowali, a sami jeszcze gorsi.
skorpion
skorpion 17.06.2018, 10:52
Widzę że przysłowie " rybka lubi pływać " jeszcze u ciebie działa :)))
szczupak
szczupak 17.06.2018, 11:27
a ty to piszesz na podstawie własnego doświadczenia niemoto
niestety
niestety 17.06.2018, 19:35
Włazidupstwo w obecne władze już dawno przekroczyło to co było za tzw. komuny. Bierność ludzi jest porażająca. Ludzie godzą się na każdą głupotę wymyśloną przez różnych imbecyli pieszczotliwie zwanych władzą a potem stękają po kątach. Dziękuję za uwagę.
byłem
byłem 17.06.2018, 10:15
Impreza tłumów nie przyciągnęła sami uczestnicy konkursów i wystawcy ludzi jak na lekarstwo. Organizatorom coś nie wyszło...............
uczestnik
uczestnik 17.06.2018, 10:40
Impreza fajna, a ludzie byli w szczecinie zobaczyć tamten cyrk. Łączenie z Sewerynem.
88
88 17.06.2018, 09:14
Patrzę na te zdjęcia i jakoś nie widzę, aby te wrzucone z wiadra do wody ryby były szczęśliwe. Przecież one są zdechłe !!!
Pieprzeni barbarzyńcy. Mordują dla przyjemności jak myśliwi.
Ferdek
Ferdek 17.06.2018, 09:58
Co za zryty eko-beret. Jedz trawe i zamilcz.
:)
:) 17.06.2018, 21:27
bo "un" ma mięso ze sklepu, to on żadnego "zwierzaczka nie morduje":)
ekolożka
ekolożka 17.06.2018, 07:48
To się chwali, że rybki z powrotem trafiły do wody a nie na patelnię.
czytelnik
czytelnik 17.06.2018, 10:32
Dobrze, że trafiły z powrotem do wody, ale nie rozumiem po co je wcześniej łowili? Ryby nie były szczęśliwe

Pozostałe