Wicemarszałek zrobił na złość leniwemu tercetowi?

  • 02.07.2019, 09:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wicemarszałek zrobił na złość leniwemu tercetowi?
O nieludzkiej porze dla niektórych, bo na godz. 8.30 wicemarszałek Jarosław Rzepa wyznaczył termin podpisywania dzisiaj umów z beneficjentami grantów sołeckich. Do Gryfina zdążyli przyjechać burmistrzowie i wójtowie oraz sołtysi z gmin Cedynia, Banie, Chojna, Widuchowa, Moryń, Trzcińsko-Zdrój a nawet Mieszkowice. A z Gryfina nikogo nie ma, chociaż na liście beneficjentów gmina figuruje!

Panie wicemarszałku, dlaczego wyznacza Pan tak wczesną porę na przybycie władz Gryfina do starostwa? O takiej porannej godzinie to nie tylko my mieszkańcy, ale i urzędnicy rzadko widują burmistrza Mieczysława Sawaryna. Przecież on ma tylko dwóch zastępców - Pawła Nikitińskiego i Tomasza Milera. I to - jak mówił burmistrz na przedostatniej sesji - oni nie są kompetentni we wszystkim. Tak więc następnym razem prosimy wyznaczać jakąś późniejszą godzinę i dużo wcześniej informować, a potem dodatkowo przypomnieć! Przecież nie bez kozery władze Gryfina mają pseudonim „leniwy tercet”;)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

śnieżynka marszałka
śnieżynka marszałka 02.07.2019, 22:52
Przecież szkoda czasu na takie prymitywne lansowanie skoro " uroczyste podpisanie" nie ma już wpływu na przyznanie bądz nie przyznanie grantu. Wyluzuj!
briefing "ja nie biorę"...
briefing "ja nie biorę"... 03.07.2019, 07:44
To się nazywa kultura. Inni przyjechali A przy okazji - gdzie w tym czasie "oszczędzał czas" tercet?
Bo w pracy w urzędzie też ich nie było?
......
...... 04.07.2019, 05:53
przestańcie przesadzać z tym "czasem pracxy"to już śmieszne .A sprawdzaliście w jakich godzinach chodzi "tercet " do kibla ? razem czy osobno ? do dzieła "kanalie"!!!!
do "kanalii" sawaryniarskiej
do "kanalii" sawaryniarskiej 04.07.2019, 06:54
sawaryniarska "kanalio" - wyzwiska za wytknięcie LENISTWA tercetowi?
Tylu burmistrzów na 8.30 przyjechało do Gryfina a miejscowe lenie nie potrafiły?

A co ty tak o chodzeniu razem tercetu do kibla? Czyżbyś coś sugerował?
......
...... 04.07.2019, 09:42
no nie .to jest ostatnia dziedzina którą antysawaryniarze jeszcze nie opisali .karygodne zaniedbanie!
karygodne oderwanie od rzeczywistości
karygodne oderwanie od rzeczywistości 04.07.2019, 14:29
dobre określenie wielokropka "kanalia" - przecież o tym, że burmistrza nie ma w urzędzie trąbią wszyscy - nawet na sesjach rady gminy!
stchórzyli
stchórzyli 04.07.2019, 08:21
i tu jest klucz - i przed tyloma burmistrzami i wójtami trzeba byłoby świecić gałami bez wotum zaufania i absolutorium....
Pycha, pycha, pycha...
mina mówi wszystko
mina mówi wszystko 02.07.2019, 18:51
To się redaktor Kwapisz zdziwił że w tej Energii Międzyodrza nie ma energiii z UMiG!
Noce i dnie
Noce i dnie 02.07.2019, 17:44
Jest taka zasada dotycząca menedżerów wysokiego szczebla czyli nas i my się tego trzymamy i dzięki temu zajmujemy się niczym. Kto później przychodzi do pracy ten musi wcześniej wyjść aby się wyrównało. Prawda młynarczyku ?
Taaaaka organizacja organizacji
Taaaaka organizacja organizacji 02.07.2019, 17:39
Działamy sprawnie. Robię pocztę z kwietnia a więc na bieżąco bo to bieżący rok. Marszałek to leń i wysyła zaproszenia na dwa miesiące wcześniej a powinien na dwa kwartały. Ja pocztę robię cały dzień anawet dwa. . Jestem świetnie zorganizowany i nawet zwrotnym potwierdzeniom odbioru nie przepuszczę. Tak ufam wszystkim..... . Widziałem wszystkie szeptanki pracowników na sesji i już się biorę za nich. Utniem łeb plotkom i plotkarzom.
żenada
żenada 02.07.2019, 16:17
Ale jak zrobi późniejszą godzinę - to "leniwego tercetu" JUŻ może nie być...


Wstyd, panowie - zatrudnić panie sklepowe - będzie taniej, punktualniej - i NA PEWNO NIE GORZEJ...

No i wstydu przed innymi wójtami i burmistrzami nie będzie, żeście na wpół do dziewiątej nie raczyli przydreptać do pracy...
Napo Leon
Napo Leon 02.07.2019, 15:40
Niketyński musi odejść!
:)
:) 02.07.2019, 16:18
Takich dwóch, jak was trzech, to nie ma nigdzie....
Jesiotr
Jesiotr 02.07.2019, 15:35
Wy śię odwalacie od Sawaryna bo śię wku..wi i zrezygnuje i dopiero będziećie płakać bo będziećie chodzić głodni i chłodni więc trochę szacunku
co za różnica?
co za różnica? 02.07.2019, 16:16
Niewielka różnica - czy zrezygnuje czy nie - i tak go nie ma. A "głodni" i brudni to na Górnym Tarasie - bo bez wody... a gdzie burmistrz???
Pikuś
Pikuś 02.07.2019, 15:13
Nie składali przecież wniosków. To po co mieli być?
sołtys
sołtys 02.07.2019, 14:07
Seweryn nie ma czasu na pierdoły
Ciekawy
Ciekawy 02.07.2019, 11:56
Halę gimnastyczną przy LO budują czy dalej stagnacja?
awaria wodociągu
awaria wodociągu 02.07.2019, 11:53
Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?! Gdzie jest Sawaryn?!
leniwiec pospolitus
leniwiec pospolitus 02.07.2019, 12:19
Pszepraszam za nieobecność ale nima wody f kranie wienc nie mam siem jak umyć i ogolić, a muszem, rzeby wiencej na igryfino nie było mojich zdjenc ze szczecinom
rzepka kalarepka
rzepka kalarepka 02.07.2019, 11:51
Nikotyński musi odejść!
poruta
poruta 02.07.2019, 11:55
A Seweryn nie musi odchodzić bo już go nie ma!
umig
umig 02.07.2019, 11:49
Dajcie znać jak leń pojawi się w pracy!
faj duli faj
faj duli faj 02.07.2019, 11:45
Burmistrz Sawaryn może się bał przyjść do starostwa bo jeszcze starosta Konarski zapyta go kiedy odda mu budynek Liceum z przyległościami czyli budowa sali gimnastycznej.
cigar man
cigar man 02.07.2019, 11:40
Nikita juz byl przy drzwiach, ale się po fajki wycofał. Co?!?! nie podoba sie??
lata świetne
lata świetne 02.07.2019, 11:42
To głęboko się cofnął. O kilka godzin....
.......
....... 02.07.2019, 18:24
w rozwoju?
mieszkaniec
mieszkaniec 02.07.2019, 11:34
Nie rozumiem jak Sawarynowi nie wstyd przed tymi burmistrzami i wójtami którzy taki kawał jechali i jak rozumiem wszyscy zdążyli.
skutek przyczyna
skutek przyczyna 02.07.2019, 11:56
Nie przyszedł bo jeszcze by go burmistrzowie i wójtowie zapytali o absolutorium i dopiero by zrzucił buraka.
haha
haha 02.07.2019, 11:25
Cóż, mieli najdalej.... hahaha
czerwona kartka
czerwona kartka 02.07.2019, 11:23
Brak wotum zaufania to była żółta kartka. Teraz lenie ciężko pracują na czerwoną kartkę i wypad
Świnoujście
Świnoujście 02.07.2019, 11:22
O ósmej to Mietek przewraca się z jednego boku na drugi!
Edwrd
Edwrd 02.07.2019, 19:55
Burdele tęsknią w Świnoujściu za  Mieczysławem z Gryfina-)
śmieciarz
śmieciarz 02.07.2019, 11:27
I szykuje jeszcze worki ze śmieciami do wywiezienia do kubłów pod urzędem
bono
bono 02.07.2019, 11:14
Co za władza! Wstyd!

Pozostałe