Pożar w Zalando. Czujki uruchomiło palące się ubranie [czytaj tylko na igryfino]

  • 13.02.2020, 07:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożar w Zalando. Czujki uruchomiło palące się ubranie [czytaj tylko na igryfino] fot. OSP Żelisławiec
Do pożaru doszło dzisiaj 13 lutego 2020 r. w magazynach Zalando w Gardnie koło Gryfina. Straż pożarna została zaalarmowana o godz. 4.30. Uruchomienie czujek pożarowych i zraszaczy spowodowała paląca się kurtka jednego z pracowników. Zarządzono ewakuację osób znajdujących się w pobliżu zagrożenia.

Po wyłączeniu alarmu oraz zraszaczy pożarowych, przeliczono pracowników będących na zmianie w pracy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Strażacy zakończyli działania o godz. 6.00.

W działaniach brały udział jednostki: 3 x JRG Gryfino, OSP Żelisławiec, OSP Sobieradz.

Przyczyny pożaru są w trakcie ustalania.

Informację o dzisiejszym pożarze w Zalando podajemy jako pierwsi.

Aktualizacja:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35444,w-zalando-badaja-przyczyne-pozaru-oficjalne-oswiadczenie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PigwaG
PigwaG 21.06.2020, 01:22
Sama widziałam jak dowódca ochrony p.Ka....razem z kolegą z Fige od spraw ochrony p.M -mają wszysko gdzieś,gdy wychodzimy na przerwe,widać kolesie...
RobinHood
RobinHood 30.03.2020, 21:11
Dokładnie próba odwrucenia uwagi-taki cel tak mi sie wydaje i to nie pierwszy raz mi sie wydaje-no ale nie ma problemu-ważne że ubezpieczyciel płaci;)
post3unit4
post3unit4 30.03.2020, 21:05
rzeczywistość. którą ujrzy światło
post3unit4
post3unit4 06.03.2020, 06:42
https://www.youtube.com/watch?…
post3unit4
post3unit4 05.03.2020, 23:00
Podpalili pewnie sami aby przyciągnąć uwagę na prace firmy ,tam już nie ma kto pracować,został tylko koordynator -małolat który nie ma o niczym pojęcia,jak równierz został karnie przeniesiony z Poznania z Amazona ,bo tam sobie nie pozwolili na taki cyrk,oraz jego przełożony który ma wszysko gdzieś ,dziwi mnie tylko kontrola dyrekcji Fiege;)
emem
emem 06.03.2020, 09:03
Skąd czerpiesz "wiedzę"? Z plotek?
sami
sami 16.02.2020, 09:39
To wygląda na jakaś podpuche i próbę odwrócenia uwagi.
emek
emek 17.02.2020, 11:18
Miejmy nadzieję, że śledztwo wykaże.
werwa
werwa 17.02.2020, 21:55
A kiedy koniec tego śledztwa? Coś długo!
Kapitan Stopczyk
Kapitan Stopczyk 16.02.2020, 02:11
W nocy puszczamy z dymem całą tą pieprzoną przeszłość.
rozumiem
rozumiem 16.02.2020, 09:42
Czyli znowu się zapiłeś!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2020, 15:05
to pracownik ROKU ba nawet dekady ha ah ah tak pracował aż się ubranie zapaliło ah aha ha takie przy tym tarcie było ha ah ah moze to pracownik kotłowni był ha ha aha https://youtu.be/K0ppObUzrB4
Zgr
Zgr 15.02.2020, 13:04
Ty za to jesteś deb...m roku
Zalando
Zalando 14.02.2020, 10:26
Wina jest ochrony bo zatrudniają głąbòw ,którzy nie mają szkoleń wiedzy i pojęcia . Najpierw napad na tira ,też nie dopilnowali a teraz pożar. Heh heh Tam się biją ,ale o biurko ,a nie o to kto będzie chodził i pilnował. Brawo securitas Szczecin !!
szef
szef 14.02.2020, 15:52
Dzieci zatrudniają co się jeszcze uczą ha ha musi tylko 18 lat mieć to jakaś farsa a nie ochrona !!!
zdenerwowana
zdenerwowana 14.02.2020, 07:10
jak wy ludzie mnie wku............ z tym napisem NIKIETINSKI MUSI ODEJSC.idz mu to powiedz do cholery.czy to artykuł o nim
sfrustrowany
sfrustrowany 14.02.2020, 08:08
Pytaj Hajdasia bo to jego sprężyna.
kret
kret 13.02.2020, 23:42
Widełki mają trzy końce. Kij może też mieć jeden koniec, ale drugi koniec trzeba odciąć.
kimber
kimber 13.02.2020, 22:49
Trzeba przeanalizować wszystkie kamery przed i po akcji i wtedy dowiemy się jaki był plan.
osp
osp 13.02.2020, 11:55
To złodziej wszczął pożar.Zaczął się od palącej się czapki.Na złodzieju czapka gore.
Konar
Konar 13.02.2020, 12:29
Nikiciński musi odejść!
najpierw dowody
najpierw dowody 13.02.2020, 12:44
A co? Podejrzewasz, że to on?!
KONAR KTÓRY PŁONIE
KONAR KTÓRY PŁONIE 13.02.2020, 10:55
CZY TO NIE CZASAMI GORĘJĄCY KONAR
###############
############### 13.02.2020, 10:48
Podpalenie. Dojdą do tego szybko.
od początku
od początku 13.02.2020, 10:34
A jak doszło do zapalenia się kurtki?
Dana
Dana 13.02.2020, 10:02
Zraszacze wszystko zmoczyły?
napalona
napalona 13.02.2020, 10:27
Ja jestem cała mokra!
mokra
mokra 13.02.2020, 12:30
Niepieściński musi odejść!
Ola
Ola 13.02.2020, 12:41
Baśka! Co ty!
strażak ochotnik
strażak ochotnik 13.02.2020, 10:33
Już jadę, daj tylko adres!
dziwne
dziwne 13.02.2020, 09:16
A co? on się podpalił? Jak to płonąca kurtka?
JA
JA 13.02.2020, 09:05
Oho.. chwila i wszystko poszłoby z dymem
Boogi
Boogi 13.02.2020, 08:52
Zaprószenie od papierosa czy co?
Podobno próbował uciekać i nie udało się
Podobno próbował uciekać i nie udało się 13.02.2020, 10:50
Podpalenie. Dojdą z monitoringu kto zostawił kurtkę z zapalaczem i 10 lat w ***.

Pozostałe