W Zalando badają przyczynę pożaru. Oficjalne oświadczenie

  • 13.02.2020, 14:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Zalando badają przyczynę pożaru. Oficjalne oświadczenie KPPSP Gryfino (arch)
Dziś rano (13 lutego 2020 r.) w centrum logistycznym Zalando w Gardnie doszło do niewielkiego pożaru. Wszyscy pracownicy są bezpieczni i nikt nie ucierpiał. Badamy okoliczności zdarzenia, a zespół przedstawicieli Zalando jest w drodze na miejsce. Ze względu na trwające dochodzenie w tym momencie nie możemy udzielić żadnych informacji – pisze do nas Emilia Pyrz z biura prasowego Zalando.

Po pożarze dzisiejszej nocy na terenie Zalando jest policja. Ustalane są przyczyny zdarzenia. Na razie nie da się jednoznacznie ustalić co było przyczyną pożaru.

Czy czujki włączyły się w wyniku palącej się kurtki? Podobno w strefie, gdzie wybuchł pożar, pracownicy chodzą bez kurtek…

O pożarze w Zalando jako pierwsi pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35438,pozar-w-zalando-czujki-uruchomilo-palace-sie-ubranie-czytaj-tylko-na-igryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zorro
Zorro 30.03.2020, 21:06
Podpalili pewnie sami aby przyciągnąć uwagę na prace firmy ,tam już nie ma kto pracować,został tylko koordynator -małolat który nie ma o niczym pojęcia,jak równierz został karnie przeniesiony z Poznania z Amazona ,bo tam sobie nie pozwolili na taki cyrk,oraz jego przełożony który ma wszysko gdzieś ,dziwi mnie tylko kontrola dyrekcji Fiege;)
werwa
werwa 17.02.2020, 21:54
Dochodzenie policji już skończone?
gringo
gringo 15.02.2020, 09:22
To może być właściwy trop.
Wojtek
Wojtek 14.02.2020, 12:46
Pracownicy pracujący na zaladunku, osoby z biura (te co obsługują transporty) i ci co na wózkach widłowych pracują mają kurtki. Często palą pod magazynem. Najczęściej ten szczurek pier... Często niedopałki do kieszeni wrzucał. Pewnie to jego kurtka. Co do alarmu to dobrze że działa bo były wyłączane po tym jak wyły przy włączonym ogrzewaniu
Jełopie
Jełopie 15.02.2020, 14:15
Szczurek już tam nie pracuje od roku.
hunter
hunter 14.02.2020, 23:57
Nie ukrywaj podpalenia. Ja bym cię sprawdził/
pytam oficjalnie
pytam oficjalnie 14.02.2020, 08:11
A czym się różni oficjalne oświadczenie od nieoficjalnego?
popis
popis 14.02.2020, 08:14
Podpisem.
soviet union
soviet union 14.02.2020, 05:57
Firma poteżna a do Ochrony zatrudniają byle kogo - dzieciaków co jeszcze do szkoły chodzą a mają już ukończone 18 lat !!!! Gdzie tu prestiż firmy ? To jakaś kpina z ochrony !!
Aby miał nogi i ręce a co do rozumu to nie jest wymagany !!!
ex pert
ex pert 14.02.2020, 00:10
No przecież to oczywiste że to zdarzenie losowe! Takie rzeczy się zdarzają jakoś tu w regionie często. Tu cudownie się wszystko dzieje i losowo! Losowo i cudownie giną pieniądze podatników, losowo i cudownie policja wręcza mandaty, no i od czasu do czasu losowo i cudownie coś coś spali :D Jak nie altanka, jak nie samochodzik to co innego. Taki los...
ops
ops 14.02.2020, 05:59
Powinni bezdomnych jeszcze brać do ochrony może lepiej by temat ogarnęli
pytam
pytam 13.02.2020, 23:49
A co trzeba zrobić, żeby zapaliła się kurtka? -Czy aby, to nie było podpalenie?
tak powinno być
tak powinno być 13.02.2020, 23:47
Niech sprawca zapłaci za wszystko co zostało zniszczone, i kara jak największa żeby innch podpalaczy odstraszyć niech sądy nie litują się nad takimi osobnikami
Melania
Melania 13.02.2020, 23:55
Pobożne życzenie.
Zalando
Zalando 13.02.2020, 23:44
Pracownicy Zalando na przerwach tak jarają fajki !! Że to jest nie do opisania co tam się dzieje. Tam jest jeden wielki bałagan. A ochrona to śmiechu warte śpią na nockach. I mają wszystko gdzieś.
ochrona
ochrona 20.02.2020, 03:36
Przyjdź misiu do nas na nockę do pracy to ci pokażemy jak my śpimy po nockach. Laczki pogubisz.
Rumak321
Rumak321 17.02.2020, 13:45
Co ty czlowieku gadasz ? Nie wiesz jak jest a gadasz to po 1. Po 2 jak jestes pracownikiem zalando to dobrze wiesz jaki obszar ma ochroniarz do obchodu i ze jeden ochroniarz na jednym stanowisku to o wiele za malo wiec sie nie mądruj cwaniaku.
1234
1234 14.02.2020, 07:53
Jakoś moja ciocia tam pracuje i nie jara
przysłowie
przysłowie 14.02.2020, 08:10
Jak stara to jara.

Chyba że faktycznie stara...
Pracownica
Pracownica 14.02.2020, 00:54
Proszę nie wrzucac wszystkich do jednego worka!
A z tego co wiem to palenie papierosów jest dla ludzi więc nie widzę powodu do ataku na pracowników.
nox
nox 13.02.2020, 23:55
Wszędzie w firmach palą pracownicy i nie ma w tym nic dziwnego.
kiesiel
kiesiel 13.02.2020, 22:46
Jak była policja to znaczy że to grubsza sprawa nie żadndna pomyłka czy samozapłon.
mam policyjnego nosa
mam policyjnego nosa 13.02.2020, 22:34
Mnie tez to wygląda na zmylenie czujniości a cos tam było kombinowane.
rus
rus 13.02.2020, 21:35
Mówią, że to zabugowcy kogoś z ochroniarzy chcieli podpalić!
Hubert
Hubert 13.02.2020, 23:41
jakoś ten wielce pouczający komentarz jest bez podpisu. Czyżby było wstyd się do niego przyznać?
Porucznik Borewicz
Porucznik Borewicz 13.02.2020, 16:17
System zadziałał i wszystkie zabezpieczenia się wyłączają bramki i i.t.p może jakieś byste mędy coś chcieli ukraść !! W tym kierunku bym drążył - zbieranina tam różna pracuje a kurtki same się nie zapalają ha ha
Ojciec Mateusz
Ojciec Mateusz 13.02.2020, 17:03
Myślże Ze to podpalenie w celu zaboru mienia znacznej wartości przez kolesi zza Buga
Na 10 lat do ######
Na 10 lat do ###### 13.02.2020, 15:52
Jestem przekonany , że to podpalenie. Na dodatek podpalacz użył wyrafinowanych metod. Musiał ukryć w porzuconym ubiorze urządzenie podpalające działające z opóźnieniem. To mogły być substancje chemiczne działające jak zapalniki bomb działających z opóźnieniem. To nie tylko spawa dla ZALANDO ale dla ABW. Cierpliwe przeszukanie monitoringu ustali właściciela bomby zapalającej. A może on już zagranicą ? Poszukał bym w środowisku mieszkańców Wełtynia i Gardna, szczególnie tych co pracowali w spalonej wytwórni styropianu.
Krka
Krka 13.02.2020, 21:21
W tym miejscu nie ma monitoringu
Mieszkaniec wsi
Mieszkaniec wsi 13.02.2020, 20:15
Od gardna i wełtynia to śie odpier ... Czereśniaku
SASZKA
SASZKA 13.02.2020, 17:00
jA BYM CIEBIE NA BADANIE DO PROTOLOGA WYSŁAŁ BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŹNO
Adaśko
Adaśko 14.02.2020, 11:16
Protolog? A co to za specjalność? Koże ja pójde? Będzie fajnie?
Szerlok z Gryfina
Szerlok z Gryfina 13.02.2020, 15:48
Bez kurtek? Hmmm, to zaczyna powoli składać się w sensowną całość. Dodatkowo w niedzielę był dzień pizzy a Dino otworzyli dopiero o 7.30. Jeśli dziś na obiad będzie bigos to wszystko jasne.
K.
K. 13.02.2020, 15:01
Teraz tam nie ma zbyt dużo pracy.
Dyg
Dyg 13.02.2020, 17:56
Zeczywiscie, to na pewno powód pożaru
Smetana
Smetana 13.02.2020, 14:56
A podadzą oficjalnie jaka była przyczyna?

Pozostałe