Mieszkaniec Gryfina, prowadzący firmę w Baniach, nadal poszukiwany

  • 09.01.2021, 19:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mieszkaniec Gryfina, prowadzący firmę w Baniach, nadal poszukiwany
-Nadal trwają czynności mające za zadanie ustalenie miejsca pobytu zaginionego mężczyzny – powiedział igryfino sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Czyli wbrew różnym pogłoskom, 44-letni Sylwester Wiśniewski z Gryfina, prowadzący działalność gospodarczą w Baniach, nadal jest uznawany za zaginionego i poszukiwany w związku z tym przez policję.

Zaginiony może poruszać się autem kia sorento w kolorze beżowo-złotym o numerach rejestracyjnych ZGR YH75.

Opis zaginionego ostatnio zaprezentowaliśmy w artykule tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39246,pojechal-do-pracy-i-zaginal-rodzina-jest-zrozpaczona

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Burdel tato
Burdel tato 12.01.2021, 21:25
Podobno został burdel pappą
Pytam
Pytam 11.01.2021, 10:12
Czy ktoś wie jaka firmę czy działalność gosp prowadził? Czy był tylko pracownikiem?
proste
proste 11.01.2021, 10:23
Sobie sam sprawdź przecież jest oly rejestr firm.
Do... Proste
Do... Proste 11.01.2021, 11:21
Do... Proste.. Nie pytam złośliwie tylko pod kątem czy ktoś coś mógł zaplanować zrobić mu krzywdę tak trudno odpowiedzieć bez złych emocji?
proste
proste 11.01.2021, 11:29
Nie odpowiadam złośliwie, tylko podpowiadam, że łatwo sprawdzić w bazie, konkretnie w Centralnym Ośrodku Informacji Gospodarczej. W internecie wpisujesz imię i nazwisko i masz wynik.
Do.. Proste
Do.. Proste 11.01.2021, 11:39
Dziękuję choć po wpisaniu są 4 pozycje fakt, ale nic przynajmniej mi to nie dało pytanie nadal bez odp chyba się nieznam...
Weronika
Weronika 11.01.2021, 10:05
Gdyby nic się nie stało to najbliższe osoby wiedziałby co i jak. CZyli jest jednak coś o czym nie wiemy, a wie pan Sylwek.
etc
etc 10.01.2021, 23:48
Wkrótce sprawa się rozwiąże.
Tylko ja
Tylko ja 11.01.2021, 02:06
Skad takie info? Wal jak coś wiesz.
Pytam
Pytam 11.01.2021, 00:34
Do etc... Masz dobre info?
tak myślę
tak myślę 10.01.2021, 20:08
Musiało się coś stać bo przecież inaczej by się odezwał.
Tylko ja...
Tylko ja... 10.01.2021, 13:39
Auto się znalazlo na bank poniewaz na profilu żony zaginionego znikneło zdjęcie auta i w apelach między narodowych nie jest o nim nic wspomniane. A taką gotówkę jaką wypłacił to spokojnie starczy mu na kilka miesięcy życia w polsce. Dziwne to wszystko. Myślę że żyje.
Do..... tylko ja
Do..... tylko ja 10.01.2021, 15:50
Tylko ja... A skąd wiedza ile wypłacił
Tylko ja
Tylko ja 10.01.2021, 17:00
Coś się obiło o uszy.
Tylko ja?
Tylko ja? 10.01.2021, 17:07
Do... tylko ja... Zdradzisz rąbek tajemnicy sumy piszmy konkretnie skoro już piszemy
Tylko ja
Tylko ja 10.01.2021, 18:01
5 tyś za mało by starczyło na dluższy czas ale już koło 10tyś by starczyło na to by się pozbierać pistanowić jak żyć dalej. Pod warunkiem że jest w polsce. Nie chcę więcej pisać.
Arek
Arek 10.01.2021, 15:39
do Tylko ja: Albo ktoś mu kazał wypłacić? Bo dlaczego zginął?
Tylko ja
Tylko ja 10.01.2021, 17:03
Piszę że dziwna sprawa że zakończenie może być różne ale chodzi o kasę którą wypłacił a póżniej są dwie drogi pierwsza ktoś widział że podjoł sporo gotówki i się zaczaił dwa.... Gdzieś się zaszył.
Li
Li 10.01.2021, 13:12
Zaginięcie kojarzy mi się bardziej z porwaniem niż z ucieczką od rodziny. Dziwne jest, że nikt tego tu nie stwierdza ani o tym nawet nie pomyśli. A urządza was historia o niepowodzeniach w rodzinie. Takowe zdarzają się w każdej rodzinie, a wy szukacie sensacji jak nieodpowiedzialne dzieci. Najważniejsze, żeby ten przemiły człowiek którego znam odnalazł się szczęśliwy i zdrowy. Nic nie pomagacie, ani nikt nie zaangażował się z was w jego poszukiwanie, tylko wszystko psujecie dziwnymi i głupimi stwierdzeniami i komentarzami które nic nie wnoszą i świadczą o waszej nieporządności. Tylko policja coś robi a pojawiają się tu osoby twierdzące, że niby po co ktoś dał do informacji publicznej, że człowiek zaginął. A właśnie po to, żeby takie łajdaki pisały bzdury tutaj, że się zaangażowali w poszukiwania i teraz mają prawo do publicznego obrażania lub dowiedzenia się o finale tego zaginięcia. To nie tak! Ogłaszanie zaginięcia ma na celu głównie znalezienie przez inne osoby które mogłyby widzieć zaginionego i znać jego miejsce pobytu, a nie po to, żebyś ty pisał nic nie wnoszące w dodatku dziwne dziecinne i pozbawione człowieczeństwa komentarze które świadczą wyłącznie o tobie i twojej rodzinie i tym, że to ty jesteś taki jak uważasz innych, że są. Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
pierwszy raz piszę tu
pierwszy raz piszę tu 10.01.2021, 15:42
Li, a skąd ty wiesz jakich informacji udzielam policji? Wierz mi, że ta sprawa się,wkrótce wyjaśni i to bez względu co ty myślisz o innych i jakie frustracje przeżywasz.
sauron
sauron 10.01.2021, 12:08
dajcie juz spokoj temu chlopakowi kazdy ma wolna reke,uwolnił sie od kajdan i blyskawicy co to za zycie caly czas sluchac Wypie rdala j sma poatologia i nie nawisc
Do sauron
Do sauron 10.01.2021, 15:55
Do sauron.... A skąd wiedza że miał wyp... Mieszkasz przez ścianę czy to tylko złośliwości
Znajoma
Znajoma 10.01.2021, 09:18
Marta trzymaj się, to trudny czas dla Ciebie i Twojej rodziny..Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki. A może zrzutka na nagrodę dla kogoś kto naprowadzi na ślad? Nie wiem. Z całego serce życzę, aby mąż Twój odnalazł się. Marta pamiętaj, że nawet w największej beznadziei jest Nadzieja.
wnikliwy
wnikliwy 10.01.2021, 09:37
Znajoma, oczywiscie, że ma prawo wiedzieć gdzie jest mąż. Czas wydaje się być trudny od długo, długo wcześniej...
???
??? 10.01.2021, 07:48
Czy to aby nie sugestia by pomóc porzuconej żonie drobną kwotą trzech milionów złotych bo nie ma na fryzjera ? No to zbiórka.
pytam
pytam 10.01.2021, 09:35
I po co ten sarkazm? Świadczy tylko o twojej złośliwości
Ble
Ble 11.01.2021, 08:00
Raczej o realizmie, Pani Marta do tej pory raczej praca nie skalała...
Linoskoczek
Linoskoczek 10.01.2021, 01:48
Pofika i wróci
Knagulec
Knagulec 10.01.2021, 12:12
Dokładnie tak
życzenie
życzenie 10.01.2021, 00:24
Oby się wreszcie znalazł!
uwaga dla niebieskich
uwaga dla niebieskich 10.01.2021, 00:11
Ruszyla machina pozwow za wystawianie nielegalnych mandatow. Jak tam policjanci, pierw dzielnie broniliscie pisowcow i ich rozporzadzen lamiacych ustawy i konstytucje, teraz obywatele robia odwet i nagle pis o was zapomina. Wystarczylo ruszyc swoim lbem zamiast slepo wykonywac rozkazy, teraz te wszystkie premie moga nie starczyc na odszkodowania dla obywateli.
Mania
Mania 10.01.2021, 00:20
Co to ma do rzeczy na temat postu...
detektyw priv.
detektyw priv. 10.01.2021, 00:03
Najlepiej robić swoje. Psy szczekają zawsze a karawana jedzie dalej.
syn
syn 10.01.2021, 00:02
Takie wpisy to efekt osobistych problemów tych zawistników i hejterów, tylko że oni to spychają z pola świadomości. Musi się dziać coś z człowiekiem, który miesza zamiast pomóc. Psychiatra lub psychoterapeuta by takiego podleczył, gdyby głupiec pozwolił, ale nie, woli trwać w tym dziwnym matriksie, stwarzającym złudzenie, że można mnożyć zarzuty wobec innych ludzi anonimowo
Knagulec
Knagulec 09.01.2021, 23:36
Poskacze znudzi mu się i wroci
jupiter
jupiter 10.01.2021, 00:04
Knagulec nie każdy jest takim jumprem jak ty.
Knagulec
Knagulec 10.01.2021, 08:27
Jest zapytaj gumowca starej Haha haha
Spec
Spec 09.01.2021, 22:33
Jezeli go do tej pory nie znalezli to zapewne ma sie dobrze poznal inna ,a ze nie umial zonie powiedziec ze wlasnie wymienil na nowszy model to poprostu zniknol z mlodsza
Knagulec
Knagulec 10.01.2021, 08:29
Dokładnie tak
Iwona
Iwona 09.01.2021, 23:52
Ale przecież by firmy nie zostawił. I nie był poszukiwany.
on
on 10.01.2021, 11:44
on nie ma firmy tylko jest zwykłym pracownikiem
ufolog
ufolog 09.01.2021, 22:33
Może go UFO porwało.
UFO
UFO 09.01.2021, 23:52
Nie potwierdzam!
..
.. 09.01.2021, 22:32
Niby auto znaleźli w Szczecinie, a on dał pelnomocnictwo komuś żeby firmą się zajął ale to są tylko plotki wiec nie można w nic tak naprawdę wierzyć dopóki się nie znajdzie on sam.
Mania
Mania 10.01.2021, 00:23
Bzdury z tym autem...a pelnomocnictwo powierzyl swojej księgowej, wiec prosze nie doszukiwać sie niewiadomego.
raczej
raczej 10.01.2021, 10:04
Jak dał pełnomocnictwo, czyli wygląda na to, że zaplanował swoje odejście.
tak myślę
tak myślę 09.01.2021, 23:54
Rodzina zleciła niejako poszukiwania policji więc nie spoczną dopóki nie znajdą. Znowu wypłaci pieniądze i zostawi ślad.
Do.... Tak myślę
Do.... Tak myślę 10.01.2021, 15:59
Do tak myślę.... Skąd te wiadomości o powtórnej wypłacie gotówki?
czekamy
czekamy 09.01.2021, 21:51
Jeśli szwedzki kierunek jest rozważany to tutaj jest duże czytelników polskich ze Szwecji i szybko zagadka może zostać rozwiązana. Potrzebny jest jedna jakiś trop.

Pozostałe