Nowi policjanci w KPP Gryfino

  • 20.06.2022, 22:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowi policjanci w KPP Gryfino
Dziś 20 czerwca 2022 r. odbyło się ślubowanie nowoprzyjętych policjantów. Po odbyciu przeszkolenia podstawowego, nowi policjanci rozpoczną służbę w swoich jednostkach macierzystych, gdzie będą dbać o nasze bezpieczeństwo.

49 przyjętych funkcjonariuszy trafi do komend: w Szczecinie, Świnoujściu, Choszcznie ,Drawsku Pomorskim, Goleniowie, Policach, Stargardzie, Szczecinku, Wałczu, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie oraz Gryfina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

raczej
raczej 2 dni temu, 09:39
Czekamy...
łuczak
łuczak 2 dni temu, 04:23
ta w okularach bedzie *** ***
ŁAP ICH    HA HA AH
ŁAP ICH HA HA AH 23.06.2022, 22:04
OKOŃ MOŻE DORADCA DARKA CI POMOŻE W TYM ŁAPANIU HA AH AH https://orka.sejm.gov.pl/WspP9… PONOĆ ZNA TEMAT OD PODSZEWKI HA HA AH
aha
aha 2 dni temu, 09:58
Jeden wspiera drugiego.
Gryfino
Gryfino 22.06.2022, 01:31
Ciężki temat. Będąc tak nieudolnym na rynku pracy i stać się żołnierzem PiSu z tej nieudoli - to musi boleć. Gorzej jak rodzi frustrację i wtedy ten człowiek staje się elektoratem PiSu. - suwerenem. Boże chroń Polskę.
Gryfino
Gryfino 21.06.2022, 22:43
Sami idio.. ci piszą komentarze, żenada
Knaga
Knaga 2 dni temu, 00:07
Przepraszam ja jestem akurat mega idiotą
logika
logika 22.06.2022, 10:39
do Gryfino: czyli ty jesteś idiotą. Ale nie sądź innych po sobie.
zniechęcony
zniechęcony 21.06.2022, 18:36
Pewna kasa tylko robota podła. Wyślą cię lac kobiety na manifestacji i co zrobić?
pamiętamy!
pamiętamy! 21.06.2022, 17:05
Nic tak nie cieszy jak patrol pieszy!
Jerzy
Jerzy 21.06.2022, 10:14
Nowe ZOMO ds masek w czasie małpiego wirusa. Wszyscy będziemy jak te małpy w klatkach. Scenariusz Chin blisko realizacji.
Buvel
Buvel 21.06.2022, 07:47
Ktoś wypier... Telewizor przez okno na słowiańskiej nie wiem czy celowo ale spadł na furę tego konusa
konus
konus 21.06.2022, 15:24
Spoko Buvel, nic się nie stało. Zasłużyłem na to.
Knaga
Knaga 21.06.2022, 07:41
Nareszcie bedzie guma dla Knagulca i Ajwaja. Lac gumą ile wlezie
ub wieczorek
ub wieczorek 23.06.2022, 22:44
ja lubie bez gumy ha ah ah
Knagulec
Knagulec 21.06.2022, 12:09
Oooo szwagier wypełzł pozdrów starą rogacizno
pytanie
pytanie 20.06.2022, 23:45
Ilu konkretnie do samego Gryfina a ilu na powiat?
liczba znacząca
liczba znacząca 21.06.2022, 15:25
12
Okoń
Okoń 20.06.2022, 23:42
Super nowina
ŁOWCA  CIOT    I PEDOFILI
ŁOWCA CIOT I PEDOFILI 23.06.2022, 20:09
OKOŃ WYŁAPAŁES TYCH PEDOFILI Z PARKU
Okoń
Okoń 23.06.2022, 20:50
Juz wkrótce Ajwaju cierpliwości
DOŚĆ DEPRAWACJI  MŁODZIEŻY
DOŚĆ DEPRAWACJI MŁODZIEŻY 23.06.2022, 21:44
OKOŃ JAK ICH WYŁAPIESZ TYCH Z SLD HA HA AH UFUNDUJE CI NAGRODĘ Z DOLI PO UB DZIADKU WIECZORKU JAK TA CIOTA WARSZEWSKA MI ODDA 1,5 BAŃKI Z RESZTĄ HA HA AH MOZE I DLA KOMENDANTA COŚ SKAPNIE BO MARCINEK CHYBA SŁABO PŁACI HA HA AH
łap ich jak najpredzej bo demoralizują młodzierz ha ha ah UB WIECZOREK…
łap ich jak najpredzej bo demoralizują młodzierz ha ha ah UB WIECZOREK 23.06.2022, 21:38
trzymam za słowo ha ha ah ja ci dam namiary na te cioty i pedofile ha ha ah albo marcinek kumpel komendanta z klasy da namiary na tę szajkę z sld wzglednie darek z wakacyjnej 35 szczecin warszewo ha ha ah
Wafel
Wafel 20.06.2022, 23:25
Niech zwiną tego faceta co wali se konika na wieżowcu i rozsmarowywuje sprme po lustrach w windzie
Mączna
Mączna 21.06.2022, 15:25
Wafel, już po ciebie jedziemy.
Wafel
Wafel 2 dni temu, 04:25