Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Potrzebna pomoc dla Katarzyny Kamińskiej

Zwracam się o pilne udostępnienie apelu o oddawanie krwi dla naszej koleżanki z pracy -Kasi Kamińskiej. Kasia to wspaniała kobieta o wielkim sercu, kochająca Mama, oddana Żona, bardzo dobry Kurator Specjalista i nieoceniona Koleżanka. Potrzebuje naszej pomocy!
Potrzebna pomoc dla Katarzyny Kamińskiej

Całe życie niosła wsparcie innym, teraz niech poczuje nasze wsparcie. Jesteśmy z nią całym sercem i trzymamy za nią kciuki!

Pilnie potrzebna krew!

Grupa A Rh- ze wskazaniem dla Katarzyny Kamińskiej!

Nieważne jaką grupę masz, możesz oddać krew!

Każda kropla się przyda.

Po prostu pójdź do najbliższego punktu krwiodawstwa i wskaż, że oddajesz krew dla Katarzyny Kamińskiej.

W Szczecinie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15-13.15 przy al. Wojska Polskiego 80/82.

Post znajduje się na stronie Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego... i w fotogalerii.

Aktualizacja: Więcej informacji o możliwości oddania krwi w Gryfinie tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47557,krew-pomoze-pani-kasi-pobor-w-gryfinie-w-czwartek

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

przypominam 13.07.2022 19:40
Jutro czwartek i pobór krwi!

HRABIA VON KROLOCK I JEGO SÓGA JOJNE WIERNY JAK PISES HA AH AH 09.07.2022 13:53
JAK SAMA NAZWA MÓWI TRANS FUZJA JAKIŚ STAN UNIESIENIA Z REAKCJI WPROWADZENIA DO ORGANIZMU MOZE TO CHODZI O ADRENOCHROM

Justyna 09.07.2022 00:57
Krew można oddać 14 lipca (w czwartek ) w Gryfinie ul. Bol. Chrobrego 52 w punkcie krwiodawstwa. Każda kropla jest bezcenna.

znajome z Górnego Tarasu 09.07.2022 00:34
Trzymamy kciuki.

Gryfinianin 08.07.2022 20:36
Kasia dużo zdrówka

kol. 08.07.2022 19:04
Nie martw się. Pomoc nadzieje na czas!

Ja 08.07.2022 18:02
A można się dowiedzieć co się stało, choroba nagła?

Grzesiek 08.07.2022 20:29
No tak, w sumie nie wiadomo po co ta akcja.

Gucio 11.07.2022 13:08
Już byś chciał wszystko wiedzieć. Choroba jest sprawą intymną nie każdy chce o tym trąbić na na całe Gryfino.

czyżby? 11.07.2022 14:26
"trąbić na całe Gryfino" - to żeś powiedział - pod artykułem w internecie...

Jak 08.07.2022 16:01
Komentarz zablokowany

Knagulec 08.07.2022 15:09
Zacna inicjatywa

Studium 08.07.2022 14:57
Bog nierychliwy ale sprawiedliwy

miarkuj 08.07.2022 15:35
Komentarz zablokowany

*** 08.07.2022 19:24
Mam nadzieję, że sprawiedliwość Ciebie dosięgnie. Jakim trzeba być człowiekiem żeby w obliczu choroby i walki o życie wypowiadać się w taki sposób.

Daniel Guz 08.07.2022 20:18
Co ty debilu piszesz. Brak slow na twoj komentarz. Kasie znam od wielu lat. Wiem jaka jest osoba. Cisna sie slowa ktore mowia jaki jestes pierdl...... Podpisz sie z imienia i nazwiska debilu

Jolka 08.07.2022 21:15
Ty łachudro!!!! Zapamiętaj, to co napisałeś i żebyś wiedział, że sprawiedliwość nadejdzie!!!!

kropelka 08.07.2022 14:33
Aż do Szczecina trzeba jechać...

Kijk 08.07.2022 18:35
Kropelka ma rację, szkoda, że żeby oddać krew trzeba się wybrać do Szczecina, szczerze chętnie bym oddała krew, ale nie chce mi się tam jechać, marnować czas na dojazdy, paliwo, gdyby przeprowadzili jakąś akcję tutaj w Gryfinie, pewnie zgłosiłoby się więcej lokalnych chętnych do pomocy.

Koleżanka 08.07.2022 19:54
Krew dla Kasi oddać można w Gryfinie w punkcie przy Chrobrego 52 w najbliższy czwartek 14 lipca w godzinach od 7.30 do 11.30.

krwiodawca xy 08.07.2022 20:28
do Koleżanka: I to jest konkretna informacja. Dziękuję!

Gryfinianka 08.07.2022 20:28
Jest akcja również w Gryfinie, dodatkowo można się udać do każdego punktu i wskazać tą konkretną osobę.

Gryfinianka 08.07.2022 20:29
Nie trzeba, krew można oddawać w każdym punkcie, należy tylko wskazać konkretną osobę.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wdzięczny mieszkaniec Treść komentarza: Teściowa właśnie jechała do mnie w odwiedziny, ale jak usłyszała, że nie mam jej w czym zrobić kawy, to zawróciła na pięcie. Dziękuję ci, panie Tkacz, oraz bakterio coli, żeście wspólnie uratowali mi weekend! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:53 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: ryba Treść komentarza: no cóż order odesłany a wraz nim kilka kolejnych. Nasuwa się pytanie- co to zmieniło??/ nic kompletnie! Jak nas mieli w nosie tak maja w tym temacie a to ich jeszcze bardziej zjednoczyło. Zamiast nie mając pomysłu zaszpanować / ja coś zrobiłem/... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: Analizując ten komunikat, widać wyraźnie, że skażenie musi być dość poważne, skoro zakaz obejmuje nawet mycie naczyń i warzyw. Bakteria coli nie bierze się znikąd – to zazwyczaj efekt jakiegoś podtopienia albo nieszczelności w okolicach ujęcia wody. ZUK musi natychmiast przeprowadzić gruntowną dezynfekcję. Do tego czasu radzę wszystkim absolutnie nie ryzykować, nawet gotowanie wody może nie pomóc, jeśli stężenie bakterii w martwych punktach sieci jest gigantyczne. Dbajcie o siebie. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażaki pyr pyr ale kto latem produkuje zasadniczo czad i po co to komu pyr pyr pyr? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Pilna interwencja strażaków. Burza i awarie prądu doprowadziły do ulatniania się czadu?
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama