Złodziej zabrał najdroższą whisky. Wiemy, jak doszło do kradzieży

  • 13.12.2019, 18:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złodziej zabrał najdroższą whisky. Wiemy, jak doszło do kradzieży
Do sklepu złodziej lub złodzieje podeszli nie od strony drogi, a od strony pól. Rozcięli siatkę i tak dostali się przed sam budynek. Wtedy młotami rozwalili kawałek ściany od strony gdzie znajdują się piwa i kącik prasowy. Jednak kiedy weszli do sklepu, zainteresował ich konkretny towar.

Do kradzieży w sklepie Dino w Cedyni doszło w nocy 13 grudnia 2019 r.

Jak się dowiadujemy, włamywacz zabrał papierosy różnych marek oraz butelki najdroższej whisky, jaka stała na półkach. Nieoficjalnie mówi się, że skradziono towar o łącznej wartości ok. 5 tysięcy złotych.

Podobno złodziej był zamaskowany.

Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

 

Po zabezpieczeniu śladów przez policję (w tym nagrań z kamer), na miejscu bardzo szybko pojawili się inni fachowcy. Jedni z nich zamurowali dziurę w ścianie, a drudzy zajęli się udoskonaleniem działania monitoringu na terenie obiektu sklepowego.

 

O kradzieży w cedyńskim Dino napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34825,wlamali-sie-do-dino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

palenie szkodzi zdrowiu
palenie szkodzi zdrowiu 17.12.2019, 10:35
Niepieściński musi odejść!
?
? 14.12.2019, 21:45
Skąd te otwory w ścianie? Ściana wygląda, jakby ją ktoś przygotował od środka, żeby szybciej się przebić.
gumowiec
gumowiec 14.12.2019, 18:14
Dajcie mi Knagulca 
gumowiec
gumowiec 15.12.2019, 09:29
To mu obrobię po kule
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.12.2019, 10:03
trzeba kraść miliony jak wiczorek i zlecać morderstwa a nie grosze ha ha aha h
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 09:57
Pozdrowiam wszystkie miastowe prujące sie ciotki
prująca ciotka
prująca ciotka 14.12.2019, 11:00
A mówiłam ci abyś nie pił od rana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dyl
Dyl 14.12.2019, 06:25
POLICJA zamiast ucinać łapy złodziejom, rozdaje opaski odblaskowe pod kościołami.
haha
haha 14.12.2019, 11:01
Hahaha, cos w tym jest hahha
łowca ciotek
łowca ciotek 14.12.2019, 06:21
Knagulec ciotko gryfińska daj głos jeśli migdałki cię nie bolą
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 09:53
łowco ciotek wczoraj ci zapodałem 
Łużycka King
Łużycka King 14.12.2019, 07:59
pozdro dla wszystkich cioć z opolskiej i słowiańskiej
Knagulec
Knagulec 14.12.2019, 09:53
Dobrze gadasz
v
v 14.12.2019, 19:49
ty knagulec to do ciebie
Knagulec
Knagulec 15.12.2019, 09:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

08
08 14.12.2019, 05:39
Nic dziwnego ściany z suporeksu nożem można wydłubać , brak ochrony która przyjedzie w razie załączenia alarmu ! Mają dużo czasu przez to !!
A sam monitoring w sklepie nic nie daje i prują na beszczela od zaplecza wszędzie tą samą metodą .
A już następne się budują patrzeć jak w Gryfinie i Lubanie obrobią
dino
dino 14.12.2019, 05:20
W gardnie ten sam myk zrobili
Olsen
Olsen 14.12.2019, 11:13
Policja powinna wziać pod uwagę że po całym terenie gang dynusiów jeździ!
to anglicy z polinu to ich robota haaha h
to anglicy z polinu to ich robota haaha h 13.12.2019, 23:14
https://youtu.be/lhlxDgQG7Mc taka ruda wóda na myszach ha ha ah
tak tak
tak tak 13.12.2019, 20:48
to pełowce chleją i komuniści,bo władzy nie mająi w normalnym społeczeństwie nie mogą się odnależć-won szmaciarze!!!!
widziałem potwora oko w oko
widziałem potwora oko w oko 13.12.2019, 20:42
Akurat mam wrażenie, że włamania do sklepów są szybko przez Policję załatwiane, tropione, ale jest wielka afera dotąd nierozwikłana, tajemnicza, ciemna, posępna, nieodgadniona, a mianowicie...kim jest ów osobnik, widziany stale w lasach, parkach, na ścieżce rowerowej , dwugłowy, dwużuchwowy, z ok.60 zębami, dwoma odbytami, który składa się z trzech elementów: 1.właściciela, 2.smyczy i 3.psa, a czasem, jak jest dobrze, to i z kagańca. Nikt go jeszcze nie złapał, nie wlepił mandatu, nie wziął za 2 pyski i nie zatrzymał, a zostawia on odchody, straszy matki z dzieckiem, spacerowiczów i jest niewidzialny...dla Straży Miejskiej oraz dla Policji.
rada
rada 14.12.2019, 00:30
Nie wiem co bierzesz czy pijesz ale bierz tego mniej!
Kirsche
Kirsche 13.12.2019, 20:36
Człowiek pracuje, pracuje w pocie czoła, a tu taka menda cię okradnie. Brak słów!
Przypadek? Nie sądzę!
Przypadek? Nie sądzę! 13.12.2019, 19:47
Wszędzie gdzie coś się dzieje, jest jakiś Andrzej ;)
to nie przypadek
to nie przypadek 13.12.2019, 20:26
No właśnie :)
ojej
ojej 13.12.2019, 19:45
Przypuszczam że jak zawsze nikt nic nie widział i nie slyszał -pewnie to ta patologia ktora chodzi po nocach po pseudo-kasynach!
Chahah
Chahah 13.12.2019, 19:40
Złodziei było dwóch ale mieli jedną parę rajstop na głowie.
Więc monitoring możecie sobie udoskonalać.
blinda
blinda 13.12.2019, 20:35
Widocznie dobrze wiedzieli że są kamery.
na_rodo_wiec
na_rodo_wiec 13.12.2019, 19:35
Podejrzewam, że mógł to być jakiś islamista, bo przecież niemożliwe, żeby katolik z Polski, spadkobierca Jagiełły i Sobieskiego, nosiciel chrześcijańskiej tradycji i kultury był tak występny.
alkoholik
alkoholik 13.12.2019, 19:33
koneser
degustator
degustator 13.12.2019, 19:34
Fakt, wie co dobre!
dopytywacz
dopytywacz 13.12.2019, 19:30
A jak wygląda akcja policji, która miała za zadanie złapać włamywacza? Brunetka, blondynka, duże niebieskie oczy?
poganiacz bydła
poganiacz bydła 13.12.2019, 19:29
Pewnie pić mu się chciało, to skręcił do wodopoju!

Pozostałe